Новороманівський дошкільний навчальний заклад

Вівторок, 12.12.2017, 18:56
Трудове виховання

Трудове виховання можна розглядати як один із засобів розвитку духовності. Почнемо з того, що, за С.Гончаренком, трудове виховання здійснюється багатьма шляхами: у процесі вивчення загальноосвітніх предметів гуманітарного й природничо-математичного циклів, на заняттях з трудового навчання, у процесі самообслуговування у родині.

На таких заняттях діти не тільки отримують початкові знання з видів праці, а й опановують доступні їм практичні прийоми. Крім того, здійснюється виховання таких якостей особистості, як працьовитість, наполегливість, взаємодопомога, уміння працювати в колективі.

У процесі занять гуманітарного циклу також відбувається психологічна й практична підготовка дітей до праці, ознайомлення з народними трудовими традиціями.

Для ляльок своїх чашки,

Ми помиєм залюбки.

У праці корисній, спільній, терплячій

Охоплює радість душі дитячі.

Сторінка 2

«  Грудень 2017  »