Новороманівський дошкільний навчальний заклад

Четвер, 19.04.2018, 22:09
Здоров'язберігаючі  технології

Не тільки зберігати, але й піклуватися про зміцнення здоров’я дітей – одне з основних цілей роботи нашого закладу освіти.

Використовуючи інноваційні технології в дитячому садку, можна домогтися досить багато. Сюди включені фізкультурні заняття, ігри, при яких розвиваються рухові навички, прогулянки, ранкова гімнастика і багато іншого.

Технології, які відносяться до профілактики з точки зору медицини, включають в себе кілька елементів. До них відносять моніторинг здоров’я дітей, робота над організацією правильного харчування дошкільнят, розробку рекомендацій щодо зміцнення здоров’я малюків і т. д.

Дуже важливо проведення профілактичних заходів. Це можуть бути спортивні свята для вихованців, бесіди з батьками та ін., які включають в себе розвиток рухових якостей, профілактику плоскостопості, сприянню формуванню правильної постави, дихальні вправи.

Проведення всіх заходів потрібно починати вже з вихованцями самого раннього віку, що сприятиме вихованню фізичної культури у малюків.

Після сну – бадьорі й жваві.

Наш секрет – фізичні вправи.

Сторінка 2

«  Квітень 2018  »